نرم افزار مبدل نصب نیست.
رئیس‌جمهور مستضعفان / شماره 3

امام خامنه‌ای: نه خودتان تبلیغات پُرخرج کنید، نه به طرفدارانتان اجازه دهید

گزارش مشکل
Loading the player...
امام خامنه‌ای: نه خودتان تبلیغات پُرخرج کنید، نه به طرفدارانتان اجازه دهید / رئیس‌جمهور مستضعفان / شماره 3
3896

نمایش ویدئو در وب سایت شما

رئیس‌جمهور مستضعفان
 در آستانه‌ی انتخابات‌های مختلف، بازار داد و فریاد زدن شعارها و آرمان‌ها داغ می‌شود، حرف‌های ضد و نقیض بسیاری در بین مردم رد و بدل می‌شود و سیاسیونی که به دنبال قدرت و شهرت و ثروت هستند به هر دری می‌زنند در این فضای شلوغ و تبلیغاتی حرف خود رو به کرسی بنشانند و لقمه را از دهان رقیب خود بقاپند، تقریبا تنها چیزی که در این فضای رسانه‌ای بدان پرداخته نمی‌شود و دچار سانسور شدید می‌شود شاخص‌ها و معیارهایی است که از طرف امامین انقلاب(امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای) در انتخابات گذشته و حال برای انتخاب رئیس‌جمهور مطلوب و آرمانی مطرح شده است.
 به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، مستضعفین تی‌وی در نظر دارد برای پر کردن این خلأ عمیق که چندین سال است به وجود آمده و همچنان ادامه دارد، مجموعه کلیپِ «رئیس‌جمهور مستضعفان» را منتشر کند. در این مجموعه‌ی چند قسمتی کوشیده‌ شده شاخص‌ها و معیارهای رئیس جمهور مطلوب و آرمانی از نگاه امامین انقلاب با ریزبینی و دقت نظر خاصی از زیر خروارها خاک بیرون آورده شود و در قالب کلیپ منتشر شود. امیدواریم که این مجموعه گامی موثر برای تحقق عدالت و پیشرفت بیشتر در وضعیت کنونی کشور و جهان باشد.

امام خامنه‌ای: نه خودتان تبلیغات پُرخرج کنید، نه به طرفدارانتان اجازه دهید
رئیس‌جمهور مستضعفان / شماره 3

یکی از کارهایی که بنده - چه در تبلیغات انتخابات مجلس و چه در انتخابات ریاست جمهوری - همیشه نگران آن هستم، این است. نه خودشان تبلیغات پُرخرج کنند، نه به طرفدارانشان اجازه دهند. بعضی افراد ممکن است بگویند به ما ربطی ندارد؛ این کار پُرخرج را دیگران میکنند. شما بگویید نکنند. خوشبختانه آن‌گونه که اطّلاع پیدا کردم، ساعتهای فراوانی برای نامزدها وقت گذاشته‌اند که از طریق تلویزیون و رادیو با مردم حرف بزنند. شاید سیزده، چهارده ساعت هر کدام از این حضرات وقت دارند که با مردم حرف بزنند. خیلی خوب؛ این بهترین تبلیغات است. رادیو و تلویزیون همه‌جا وجود دارد؛ چه نیازی هست که برای تبلیغات گوناگونِ رنگینی که بعضی جاها میکنند، پول زیادی مصرف شود که احیاناً بعضی افراد هم نتوانند خودشان آن خرج را کنند و مجبور باشند از کسانی بگیرند و خدای نکرده وامدار شوند؟ ۱۳۸۰/۰۲/۲۸

پارامترهای مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • Timothyler
  • StevenBaimb
  • Lauraneaby
  • AngeloAcugs
  • DouglasGal
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group