حاج سعید قاسمی: لطفا قومیت گرایی نکنید! آرزوی امام خمینی که هنوز محقق نشده است

گزارش مشکل
Loading the player...
کلیپ سخنرانی حاج سعید قاسمی در یادواره شهدای یزد با عنوان ستارگان راه : در تحلیل و توضیح شهدای برون مرزی لطفا قومیت گرایی نکنید! بخشی از پیام امام خمینی(ره) که به این موضوع مرتبط است: همه می‌دانند که ما شروع کننده جنگ نبوده‌ایم. ما برای حفظ موجودیت اسلام در جهان تنها از خود دفاع کرده‌ایم. و این ملت مظلوم ایران است که همواره مورد حمله جهانخواران بوده است؛ و استکبار از همه کمینگاه‌های سیاسی و نظامی و فرهنگی و اقتصادی خود به ما حمله کرده است. انقلاب اسلامی ما تاکنون کمینگاه شیطان و دام صیادان را به ملتها نشان داده است. جهانخواران و سرمایه داران و وابستگان آنان توقع دارند که ما شکسته شدن نونهالان و به چاه افتادن مظلومان را نظاره کنیم و هشدار ندهیم. و حال آنکه این وظیفه اولیه ما و انقلاب اسلامی ماست که در سراسر جهان صلا زنیم که‌ای خواب رفتگان! ای غفلت زدگان! بیدار شوید و به اطراف خود نگاه کنید که در کنار لانه‌های گرگ منزل گرفته‌اید. برخیزید که اینجا جای خواب نیست! و نیز فریاد کشیم سریعاً قیام کنید که جهان ایمن از صیاد نیست! امریکا و شوروی در کمین نشسته‌اند، و تا نابودی کاملتان از شما دست بر نخواهند داشت. راستی اگر بسیج جهانی مسلمین تشکیل شده بود، کسی جرأت اینهمه جسارت و شرارت را با فرزندان معنوی رسول الله - صلی الله علیه و آله و سلم - داشت؟ (بخشی از پیام امام خمینی ره به مناسبت سالگرد کشتار خونین مکه و قبول قطعنامه ۵۹۸) حاج سعید قاسمی,سردار قاسمی,مدافعان حرم,جبهه جهانی مستضعفین,بسیج جهانی مسلمین,امام خمینی,سوریه,شهدا,شهدای مدافع حرم
5093

نمایش ویدئو در وب سایت شما

 

 

 

 

کلیپ سخنرانی حاج سعید قاسمی در یادواره شهدای یزد با عنوان ستارگان راه : در تحلیل و توضیح شهدای برون مرزی لطفا قومیت گرایی نکنید!

بخشی از پیام امام خمینی(ره) که به این موضوع مرتبط است:

همه می‌دانند که ما شروع کننده جنگ نبوده‌ایم. ما برای حفظ موجودیت اسلام در جهان تنها از خود دفاع کرده‌ایم. و این ملت مظلوم ایران است که همواره مورد حمله جهانخواران بوده است؛ و استکبار از همه کمینگاه‌های سیاسی و نظامی و فرهنگی و اقتصادی خود به ما حمله کرده است. انقلاب اسلامی ما تاکنون کمینگاه شیطان و دام صیادان را به ملتها نشان داده است. جهانخواران و سرمایه داران و وابستگان آنان توقع دارند که ما شکسته شدن نونهالان و به چاه افتادن مظلومان را نظاره کنیم و هشدار ندهیم. و حال آنکه این وظیفه اولیه ما و انقلاب اسلامی ماست که در سراسر جهان صلا زنیم که‌ای خواب رفتگان! ای غفلت زدگان! بیدار شوید و به اطراف خود نگاه کنید که در کنار لانه‌های گرگ منزل گرفته‌اید. برخیزید که اینجا جای خواب نیست! و نیز فریاد کشیم سریعاً قیام کنید که جهان ایمن از صیاد نیست! امریکا و شوروی در کمین نشسته‌اند، و تا نابودی کاملتان از شما دست بر نخواهند داشت. راستی اگر بسیج جهانی مسلمین تشکیل شده بود، کسی جرأت اینهمه جسارت و شرارت را با فرزندان معنوی رسول الله - صلی الله علیه و آله و سلم - داشت؟ (بخشی از پیام امام خمینی ره به مناسبت سالگرد کشتار خونین مکه و قبول قطعنامه ۵۹۸)

 

 

 

 

پارامترهای مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • Kvvillators
  • Asitakpap
  • ManfredlfEr
  • casino-androidNusty
  • CreditLen
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group