هادی مسعودی، عضو کميته حق مسکن و فعال دانشجویی:

60 درصد مسئولین در شمال شهر زندگی می‌کنند!

گزارش مشکل
Loading the player...
60 درصد مسئولین در شمال شهر زدگی می‌کنند!/ هادی مسعودی، عضو کميته حق مسکن و فعال دانشجویی: مسکن,مسکن مهر,ولی نعمتان انقلاب,زاغه نشینی,مستضعفین,کميته حق مسکن,کارتن خواب,پیام امام,امام خمینی,آخوندی,لیبرال
5477

نمایش ویدئو در وب سایت شما

60 درصد مسئولین در شمال شهر زندگی می‌کنند!
هادی مسعودی، عضو کميته حق مسکن و فعال دانشجویی:
اگر مسئله فقر حل نشود انفجاری رخ می‌دهد که اسلام هم جلودارش نخواهد بود!  امام خمینی (ره)
60درصد مسئولين در منطقه يک ساکن هستند و احتمالا مابقي در منطقه دو!
 
در بخش گپ و گفت برنامه ثریا که با موضوع مسکن مهر تهیه شده بود، آقای هادي مسعودي، عضو کميته حق مسکن و فعال دانشجويي اظهار داشت: ما مي‌ديديم که 60درصد مسئولين کشور در منطقه يک سکونت داشتند حالا احتمالا 40درصد بقيه در منطقه دو ساکن بوده‌اند! همچنين ديديم که 15هزار کارتن خواب در تهران داريم؛ با فرمايشات امام(ره) مواجه شديم که مي‌فرمودند ولي نعمتان ما همين زاغه نشينان و حاشيه‌نشينان هستند. در همين دولت بنده در فرودگاه نظر آقاي آخوندي را در خصوص مسکن مهر پرسيدم و به ايشان گفتم که الان 4ميليون نفر با موضوع مسکن مهر درگير هستند و ايشان فرمودند که مسکن مهر طرح مزخرفي است!
 
مسعودي خاظرنشان کرد: امام اولين پيام اقتصادي که بعد از انقلاب مي‌دهند، پيامي در رابطه با مسکن است و در اين پيام راه حل مي‌دهند و مي‌فرمايند که بايد به همه مردم زمين مجاني تعلق بگيرد اما مي‌بينيم که به مردم زمين داده نمي‌شود ولي به فلان مسئول با يک نامه به راحتي زمين داده مي‌شود! دغدغه اصلي نظام و رهبري مردم هست و بديهي است که وقتي علت ايجاد انقلاب مردم هستند بايد علت بقاي آن نيز مردم باشند.
 
 
 
 

پارامترهای مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • Birsag
  • Joegoalp
  • abiSeilm
  • Biosag
  • Helengycle
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group