دعای امام خامنه ای در پایان شب‌های عزاداری ایام فاطمیه ۱۳۹۴

دعای امام خامنه ای در پایان شب‌های عزاداری ایام فاطمیه ۱۳۹۴ دعای امام خامنه ای در پایان شب‌های عزاداری ایام فاطمیه ۱۳۹۴ مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه‌‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها که به مدت ۵ شب در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله برپا بود، دوشنبه شب به پایان رسید. پایان‌بخش این مراسم، دعای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دست‌اندرکاران اقامه‌ی عزای فاطمی در بیت ایشان بود که در این کلیپ آمده است: «فرمودند شب آخر است؛ یک چند جمله‌ای دعا کنیم؛ اللَّهُمَّ امْلَأْ قَلْبِی حُبّاً لَکَ وَ خَشْیَهً مِنْکَ وَ تَصْدِیقاً وَ إِیمَاناً بِکَ وَ فَرَقاً مِنْکَ وَ شَوْقاً إِلَیْکَ یَا ذَا الْجَلالِ وَ الْإِکْرَامِ (خدایا دلم را از محبت به حضرتت، و ترس از خویش و باور به خود و ایمان به هستى‌ات و هراس از خود، و شوق به‌ سویت آکنده کن، اى داراى بزرگى و بزرگوارى) اَللَّهُمَّ حَبِّبْ إِلَیَّ لِقَائَکَ وَ اجْعَلْ لِی فِی لِقَائِکَ خَیرُ الرَّحمةِ وَ اَلْبَرَکَةَ اَللَّهُمَّ أَلْحِقْنِی بِالصّالِحِینَ (خدایا ملاقاتت را برای من دوست‌داشتنی قرار ده و برایم در ملاقاتت بهترین رحمت و برکت را قرار ده و مرا به بندگان صالحت ملحق کن) اَللَّهُمَّ أَلْحِقْنا بِالصّالِحِینَ وَ لاَ تُؤَخِّرْنا مَعَ اَلْأَشْرَارِ وَ أَلْحِقْنا بِصَالِحِ مَنْ مَضَى وَ اجْعَلْنا مَعَ صَالِحِ مَنْ بَقِیَ وَ خُذْ بِنا سَبِیلَ اَلصَّالِحِینَ وَ أَعِنِّا عَلَى مَا تُعینُ بِهِ الصالحینَ عَلی أنفُسِهِم وَ لاَ تَرُدَّنا فِی سُوءٍ اِسْتَنْقَذْتَنا مِنْهُ یَا رَبَّ اَلْعَالَمِینَ (و به شایستگان ملحقمان کن و ما را به همراهی گناهکاران مینداز و به بندگان صالحت در گذشته ملحق کن و با شایستگان آینده قرارمان ده و ما را به راه صلحا ببر و بدان‌چه صالحان را کمک کردی، به ما کمک کن و در آن بدى که از آن خلاصمان کردى، برمگردان؛ اى پروردگار جهانیان) تلخی‌های زیادی، بدبختی‌های زیادی، ضعف‌ها و روسیاهی‌های زیادی، این ملّت در طول تاریخ تحمل کرده؛ پروردگارا‌! هرگز این ملّت را به آن روزهای تلخ برنگردان! دل‌های پر از شوقی، ذهن‌های پر از انگیزه‌ای، در جهت حرکت به جلو، امروز در کشور ما وجود دارد؛ پروردگارا‌! این دلها را این ذهنها را، صاحبان آنها را روزبه‌روز موفق‌تر بفرما! پروردگارا! آرزوهایی، امیدهایی، آرمانهایی، در برابر چشم فرزندان انقلاب ترسیم شده؛ پروردگارا! این امیدها و این آرزوها را به‌طور کامل برآورده بفرما! ما را در این قافله جزو عقب‌افتادگان قرار نده! ما را در این مجموعه جزو کسانی که از کمک تو برخوردارند قرار بده! پرودگارا! زندگی ما را در راه خود قرار بده! مرگ ما را در راه خود قرار بده! شهادت را برای آنها که مشتاق شهادت‌اند نصیب بفرما! پروردگارا! نظر لطف این بزرگواران را متوجه این مجموعه بفرما! متوجه همه‌ی ملت ایران بفرما؛ متوجه همه‌ی امت اسلامی بفرما! پروردگارا برادران ما را در یمن، در عراق، در سوریه، در لبنان، در نیجریه، در پاکستان، در افغانستان، در بحرین و در همه‌ی نقاط عالم به محمد و آل محمد نصرت عنایت بفرما! دشمنانشان را مخذول و منکوب بفرما! ما را در مقابله‌ی با دشمن، بصیرت، عزم راسخ، فهم درست و قدم ثابت و ادامه‌ی حرکت، تداوم حرکت مرحمت بفرما! رحم‌الله من قرأ الفاتحة...» امام خامنه ای,رهبر,آرزوی فرزندان انقلاب,فاطمیه94دعای پایانی,فرزندان انقلاب,دعای پایانی فاطمیه
4325

نمایش ویدئو در وب سایت شما

 

دعای امام خامنه ای در پایان شب‌های عزاداری ایام فاطمیه ۱۳۹۴

مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه‌‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها که به مدت ۵ شب در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله برپا بود، دوشنبه شب به پایان رسید.

پایان‌بخش این مراسم، دعای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دست‌اندرکاران اقامه‌ی عزای فاطمی در بیت ایشان بود که در این کلیپ آمده است:

«فرمودند شب آخر است؛ یک چند جمله‌ای دعا کنیم؛
اللَّهُمَّ امْلَأْ قَلْبِی حُبّاً لَکَ وَ خَشْیَهً مِنْکَ وَ تَصْدِیقاً وَ إِیمَاناً بِکَ وَ فَرَقاً مِنْکَ وَ شَوْقاً إِلَیْکَ یَا ذَا الْجَلالِ وَ الْإِکْرَامِ
(خدایا دلم را از محبت به حضرتت، و ترس از خویش و باور به خود و ایمان به هستى‌ات و هراس از خود، و شوق به‌ سویت آکنده کن، اى داراى بزرگى و بزرگوارى)
اَللَّهُمَّ حَبِّبْ إِلَیَّ لِقَائَکَ وَ اجْعَلْ لِی فِی لِقَائِکَ خَیرُ الرَّحمةِ وَ اَلْبَرَکَةَ اَللَّهُمَّ أَلْحِقْنِی بِالصّالِحِینَ
(خدایا ملاقاتت را برای من دوست‌داشتنی قرار ده و برایم در ملاقاتت بهترین رحمت و برکت را قرار ده و مرا به بندگان صالحت ملحق کن)
اَللَّهُمَّ أَلْحِقْنا بِالصّالِحِینَ وَ لاَ تُؤَخِّرْنا مَعَ اَلْأَشْرَارِ وَ أَلْحِقْنا بِصَالِحِ مَنْ مَضَى وَ اجْعَلْنا مَعَ صَالِحِ مَنْ بَقِیَ وَ خُذْ بِنا سَبِیلَ اَلصَّالِحِینَ وَ أَعِنِّا عَلَى مَا تُعینُ بِهِ الصالحینَ عَلی أنفُسِهِم وَ لاَ تَرُدَّنا فِی سُوءٍ اِسْتَنْقَذْتَنا مِنْهُ یَا رَبَّ اَلْعَالَمِینَ
(و به شایستگان ملحقمان کن و ما را به همراهی گناهکاران مینداز و به بندگان صالحت در گذشته ملحق کن و با شایستگان آینده قرارمان ده و ما را به راه صلحا ببر و بدان‌چه صالحان را کمک کردی، به ما کمک کن و در آن بدى که از آن خلاصمان کردى، برمگردان؛ اى پروردگار جهانیان)
تلخی‌های زیادی، بدبختی‌های زیادی، ضعف‌ها و روسیاهی‌های زیادی، این ملّت در طول تاریخ تحمل کرده؛ پروردگارا‌! هرگز این ملّت را به آن روزهای تلخ برنگردان!
دل‌های پر از شوقی، ذهن‌های پر از انگیزه‌ای، در جهت حرکت به جلو، امروز در کشور ما وجود دارد؛ پروردگارا‌! این دلها را این ذهنها را، صاحبان آنها را روزبه‌روز موفق‌تر بفرما!
پروردگارا! آرزوهایی، امیدهایی، آرمانهایی، در برابر چشم فرزندان انقلاب ترسیم شده؛ پروردگارا! این امیدها و این آرزوها را به‌طور کامل برآورده بفرما!
ما را در این قافله جزو عقب‌افتادگان قرار نده!
ما را در این مجموعه جزو کسانی که از کمک تو برخوردارند قرار بده!
پرودگارا! زندگی ما را در راه خود قرار بده!
مرگ ما را در راه خود قرار بده!
شهادت را برای آنها که مشتاق شهادت‌اند نصیب بفرما!
پروردگارا! نظر لطف این بزرگواران را متوجه این مجموعه بفرما! متوجه همه‌ی ملت ایران بفرما؛ متوجه همه‌ی امت اسلامی بفرما!
پروردگارا برادران ما را در یمن، در عراق، در سوریه، در لبنان، در نیجریه، در پاکستان، در افغانستان، در بحرین و در همه‌ی نقاط عالم به محمد و آل محمد نصرت عنایت بفرما!
دشمنانشان را مخذول و منکوب بفرما!
ما را در مقابله‌ی با دشمن، بصیرت، عزم راسخ، فهم درست و قدم ثابت و ادامه‌ی حرکت، تداوم حرکت مرحمت بفرما!
رحم‌الله من قرأ الفاتحة...»

 

 

 

 

پارامترهای مرتبط

دیدگاه‌ها  

0 #2 Guest 1395-01-01 20:50
به نقل از احسان خ:
اوضاع چه قدر خرابه که رهبر از این دعاها میکنه...


اوضاع خراب نیست، اتفاقا برعکس این دعا برای تحقق بالاترین آرزوی مؤمنان یعنی ظهور حضرت قائم است و چون سطح بصیرت، درک و شناخت مردم به حدی رسیده که آماده چنین امری هستند آقا اینطور دعا می کنند.
نقل قول کردن
-2 #1 احسان خ 1394-12-26 16:29
اوضاع چه قدر خرابه که رهبر از این دعاها میکنه...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • RobertApepe
  • MichaelShalt
  • Brucegoore
  • RobertVum
  • AvaCromi
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group