توهین شرمن به ایران و انتشار فیلم جدید گریه تفنگداران آمریکایی دستگیرشده

گزارش مشکل
Loading the player...
درپی توهین مجدد وندی شرمن به ایرانیان و تهدید نظامی ایران درباره حمله به تاسیسات هسته ای کشورمان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این گستاخی مقامات آمریکایی تصاویر جدیدی از تفنگداران آمریکایی منتشر کرد که درآن تفنگدار آمریکایی درحال گریه کردن است! در واکنش به انتشار این تصاویر، مقامات آمریکایی این کار سپاه را تلاش برای تحقیر هرچه بیشتر نظامیان آمریکایی توصیف کردند. رییس کمیته نیروهای مسلح سنا: انتشار تصاویر جدید، تلاشی دیگر از سوی ایران برای تحقیر نظامیان آمریکایی است. جان مک کین عضو سنای آمریکا و رییس کمیته نیروهای مسلح سنا در بیانیه ای درباره انتشار تصاویر جدید سپاه پاسداران از نظامی آمریکایی نوشت اهمال دولت آمریکا در دفاع از وجهه و شهرت تفنگداران آمریکایی که به اسارت ایران درآمدند، همه نظامیان آمریکایی را در معرض خطر قرار می دهد. جان مک کین در بیانیه خود نوشت انتشار تصاویر جدید از تفنگداران دریایی آمریکا که به طور غیرقانونی توسط سپاه پاسداران ایران زندانی شده بود نشان دهنده تازه ترین اقدام تحریک آمیز ایران ضد آمریکا و تلاشی دیگر ایران برای تحقیر نظامیان آمریکایی است. وی افزود: همین هفته گذشته ، آیت الله (خامنه ای رهبر معظم ایران) مدال فتح را به سینه افرادی که با نظامیان آمریکایی بد رفتاری کردند چسباند. با این حال نزدیک به یک ماه پس از بازداشت آنها مسولان دولت اوباما که از ایرانی ها به خاطر رفتارشان تقدیر کرده اند همچنان از محکوم کردن این حادثه خودداری می کنند اقدامی که نقض آشکار قوانین بین المللی و نقض چندین قرن سنت های دریانوردی بود. ادامه سکوت دولت آمریکا خطرناک و تاسف آور است. اهمال در اجرای اصول اولیه قانون و خودداری از دفاع از شهرت این نظامیان، همه نظامیان آمریکایی را در خطر بیشتر قرار می دهد. تصاویر جدید,تفنگداران آمریکایی,دستگیری تفنگداران آمریکایی,گریه,گریه سرباز آمریکایی,گریه تفنگدار آمریکایی,توهین,وندی شرمن,تحقیر آمریکا,تحقیرآمریکا
7395

نمایش ویدئو در وب سایت شما

تصاویر جدید از گریه تفنگداران آمریکایی پس از دستگیری توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

گفتنی است به دنبال این اتفاق، آمریکا نتوانست کل سیستم دفاعی ایران را با یک بمب از کار بیاندازد !

درپی توهین مجدد وندی شرمن به ایرانیان و تهدید نظامی ایران درباره حمله به تاسیسات هسته ای کشورمان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این گستاخی مقامات آمریکایی تصاویر جدیدی از تفنگداران آمریکایی منتشر کرد که درآن تفنگدار آمریکایی درحال گریه کردن است!

در واکنش به انتشار این تصاویر، مقامات آمریکایی این کار سپاه را تلاش برای تحقیر هرچه بیشتر نظامیان آمریکایی توصیف کردند.

رییس کمیته نیروهای مسلح سنا: انتشار تصاویر جدید، تلاشی دیگر از سوی ایران برای تحقیر نظامیان آمریکایی است.
جان مک کین عضو سنای آمریکا و رییس کمیته نیروهای مسلح سنا در بیانیه ای درباره انتشار تصاویر جدید سپاه پاسداران از نظامی آمریکایی نوشت اهمال دولت آمریکا در دفاع از وجهه و شهرت تفنگداران آمریکایی که به اسارت ایران درآمدند، همه نظامیان آمریکایی را در معرض خطر قرار می دهد.
جان مک کین در بیانیه خود نوشت انتشار تصاویر جدید از تفنگداران دریایی آمریکا که به طور غیرقانونی توسط سپاه پاسداران ایران زندانی شده بود نشان دهنده تازه ترین اقدام تحریک آمیز ایران ضد آمریکا و تلاشی دیگر ایران برای تحقیر نظامیان آمریکایی است.
وی افزود: همین هفته گذشته ، آیت الله (خامنه ای رهبر معظم ایران) مدال فتح را به سینه افرادی که با نظامیان آمریکایی بد رفتاری کردند چسباند. با این حال نزدیک به یک ماه پس از بازداشت آنها مسولان دولت اوباما که از ایرانی ها به خاطر رفتارشان تقدیر کرده اند همچنان از محکوم کردن این حادثه خودداری می کنند اقدامی که نقض آشکار قوانین بین المللی و نقض چندین قرن سنت های دریانوردی بود. ادامه سکوت دولت آمریکا خطرناک و تاسف آور است. اهمال در اجرای اصول اولیه قانون و خودداری از دفاع از شهرت این نظامیان، همه نظامیان آمریکایی را در خطر بیشتر قرار می دهد.

 

 

 

 

پارامترهای مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • RobertApepe
  • MichaelShalt
  • Brucegoore
  • RobertVum
  • AvaCromi
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group