مستند « 6 پرحاشیه » روایتی مجلس ششم ، قسمت اول

گزارش مشکل
Loading the player...
قسمت اول: شکل گیری مجلس ششم و تنش زایی سران اصلاح طلب در آن مستند کوتاه «شِش پرحاشیه» با موضوع بازخوانی عملکرد نمایندگان ششمین دوره مجلس شورای اسلامی تولید شده است که در آن به وقایع و حواشی این دوره از مجلس اشاره می شود. این مستند، در چهار قسمت ۱۰ دقیقه ای تولید شده است و قسمت اول آن به نحوه شکل گیری مجلس ششم و تنش زایی سران اصلاح طلب در آن دوره می پردازد. «شِش پرحاشیه» اثری به کارگردانی مهدی دزفولی و تهیه کنندگی سید یزدان حبیبی است. گفتنی است دزفولی، کارگردانی مستند سیاسی «روزهای خرداد» و «داستان ناتمام یک حزب» را نیز در کارنامه خود دارد. انتخابات,انتخابات مجلس,سفیرفیلم,شش پر حاشیه,مجلس ششم,مجلس شورای اسلامی,مستند,مستند سیاسی,اصلاح طلب,تحصن مجلس,6پرحاشیه,قسمت اول
6283

نمایش ویدئو در وب سایت شما

 

 

 

 

قسمت اول: شکل گیری مجلس ششم و تنش زایی سران اصلاح طلب در آن

مستند کوتاه «شِش پرحاشیه» با موضوع بازخوانی عملکرد نمایندگان ششمین دوره مجلس شورای اسلامی تولید شده است که در آن به وقایع و حواشی این دوره از مجلس اشاره می شود.
این مستند، در چهار قسمت ۱۰ دقیقه ای تولید شده است و قسمت اول آن به نحوه شکل گیری مجلس ششم و تنش زایی سران اصلاح طلب در آن دوره می پردازد.
«شِش پرحاشیه» اثری به کارگردانی مهدی دزفولی و تهیه کنندگی سید یزدان حبیبی است. گفتنی است دزفولی، کارگردانی مستند سیاسی «روزهای خرداد» و «داستان ناتمام یک حزب» را نیز در کارنامه خود دارد.

 

 

 

 

پارامترهای مرتبط

دیدگاه‌ها  

+1 #1 Guest 1394-11-23 23:45
لعنت بر فتنه گر . مرگ بر کسانی که برای رسیدن به قدرتها و مناصب بی ارزش دنیوی ، اقتدار ملت و نظام اسلامی را به مخاطره میاندازند . مرگ بر ضد ولایت فقیه .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • RobertApepe
  • MichaelShalt
  • Brucegoore
  • RobertVum
  • AvaCromi
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group