ناگفته های حاج سعید قاسمی از جنایات سازمان ملل در بوسنی و قانا

گزارش مشکل
Loading the player...
حاج سعید قاسمی: در قضیه فاجعه سربرنیتسا سازمان ملل با ۲۰ هزار نیرو حضور یافت و هلندی ها نیز قیمومیت مردم را بر عهده گرفته و سلاح هایشان را از آنها گرفتند و زمانی که صرب ها هجوم آوردند، هلندی های سازمان مللی خائن مردم را بدون سلاح رها کرده و صرب ها نیز هر جنایتی که می خواستند انجام دادند، بیش از ۲۰ هزار نفر که ۱۰ هزار نفر آنها مفقود هستند در این قضیه قربانی شدند. در قانا نیز مردم به نیروهای سازمان ملل پناه آوردند، اسرائیل اعلام بمباران کرد و نیروهای بین المللی نیز منطقه را ترک کردند و به این ترتیب، زنان و مردان شیعه و مظلوم در اردوگاه سازمان ملل به شهادت رسیدند. آمریکایی ها همیشه این نقش را بازی می کنند که آخر قصه به عنوان یک سوپرمن و ناجی وارد عمل شوند؛ طرح صلح دایتون یکی از برنامه های آنها بود که به دلیل پیچیدگی های خاص خود، طرحی خائنانه محسوب می شود و شبیه اتفاقات سوریه و عراق است. «آمریکایی ها آن چیزی را که در جنگ نتوانستند به دست بیاورند در طرح صلح دایتون گنجاندند»، بیش از ۴۰ درصد از خاک بوسنی بر این اساس در اختیار صرب ها قرار گرفت در حالیکه آنها فقط ۲۰ درصد داشتند و همچنین سهم ۱۷ درصدی کروات ها نیز به ۲۳ درصد رسید؛ در واقع آنچه آمریکا با جنگ موفق به انجامش نشده بود را با مذاکره محقق کرد. بوسنی,عصر,حاج سعید قاسمی,سعیدقاسمی,سردار قاسمی,سربرنیتسا,سازمان ملل,ناگفته,جنایت سازمان ملل,حقوق بشر,نادر طالب زاده,هلند,هرزگوبین
7790

نمایش ویدئو در وب سایت شما

 

حاج سعید قاسمی: در قضیه فاجعه سربرنیتسا سازمان ملل با ۲۰ هزار نیرو حضور یافت و هلندی ها نیز قیمومیت مردم را بر عهده گرفته و سلاح هایشان را از آنها گرفتند و زمانی که صرب ها هجوم آوردند، هلندی های سازمان مللی خائن مردم را بدون سلاح رها کرده و صرب ها نیز هر جنایتی که می خواستند انجام دادند، بیش از ۲۰ هزار نفر که ۱۰ هزار نفر آنها مفقود هستند در این قضیه قربانی شدند.
در قانا نیز مردم به نیروهای سازمان ملل پناه آوردند، اسرائیل اعلام بمباران کرد و نیروهای بین المللی نیز منطقه را ترک کردند و به این ترتیب، زنان و مردان شیعه و مظلوم در اردوگاه سازمان ملل به شهادت رسیدند.
آمریکایی ها همیشه این نقش را بازی می کنند که آخر قصه به عنوان یک سوپرمن و ناجی وارد عمل شوند؛ طرح صلح دایتون یکی از برنامه های آنها بود که به دلیل پیچیدگی های خاص خود، طرحی خائنانه محسوب می شود و شبیه اتفاقات سوریه و عراق است.
«آمریکایی ها آن چیزی را که در جنگ نتوانستند به دست بیاورند در طرح صلح دایتون گنجاندند»، بیش از ۴۰ درصد از خاک بوسنی بر این اساس در اختیار صرب ها قرار گرفت در حالیکه آنها فقط ۲۰ درصد داشتند و همچنین سهم ۱۷ درصدی کروات ها نیز به ۲۳ درصد رسید؛ در واقع آنچه آمریکا با جنگ موفق به انجامش نشده بود را با مذاکره محقق کرد.

 

 

 

 

پارامترهای مرتبط

دیدگاه‌ها  

0 #2 Guest 1394-10-26 18:07
لطفا کاملش رو بزارید.
نقل قول کردن
0 #1 Guest 1394-10-26 16:45
سلام .. تصویر قبل از نمایش کلیپ رو آهنگ علیرضا عصار گذاشتید لطفا درستش کنید ...

پاسخ مدیر:

با سلام و احترام.
ممنون از تذکرتون. بله،اصلاح شده.
متاسفانه عجله داشتم اشتباه انتخاب پوستر کردم!
بازم تشکر میکنم.
موفق باشید.
یاعلی
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • Kvvillators
  • Asitakpap
  • ManfredlfEr
  • casino-androidNusty
  • CreditLen
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group