نرم افزار مبدل نصب نیست.

دسته بندی موضوعی : جبهه جهانی مستضعفین فلسطین

اعتراف عجیب نخست وزیر رژیم صهیونیستی

وقتی نتانیاهو سازمان ملل را خانه دروغ‌ها خواند!

گزارش مشکل
Loading the player...
وقتی نتانیاهو سازمان ملل را خانه دروغ‌ها خواند!/ اعتراف عجیب نخست وزیر رژیم صهیونیستی
2803

نمایش ویدئو در وب سایت شما

وقتی نتانیاهو سازمان ملل را خانه دروغ‌ها خواند!
اعتراف عجیب نخست وزیر رژیم صهیونیستی
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به جلسه اضطراری امروز مجمع عمومی سازمان ملل برای رای‌گیری بر سر قطعنامه‌ای علیه تصمیم آمریکا درباره قدس، این سازمان را «خانه دروغ‌» توصیف کرد.
نتانیاهو  امروز (پنجشنبه) در «اشدود» گفت: «اورشلیم پایتخت اسرائیل است و ما به ساخت‌وساز در اینجا ادامه می‌دهیم و سفارتخانه‌های بیشتری به این شهر منتقل خواهد شد».
به نوشته وبگاه روزنامه «هاآرتص»، نتانیاهو با رد نتیجه رأی‌‌گیری امروز مجمع عمومی، ادعا کرد: «سازمان ملل بخواهد یا نه، اورشلیم پایتخت اسرائیل است. 70 سال طول کشید تا آمریکا این مسئله را رسما پذیرفت، سال‌ها نیز طول می‌کشد تا سازمان ملل همین کار را انجام دهد».
در حالی که 14 کشور از 15 عضو شورای امنیت سازمان ملل جملگی از تصمیم آمریکا در اعلام قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی انتقاد و تاکید کرده‌اند سفارتخانه خود را به این شهر منتقل نمی‌کنند، نتانیاهو همچنین مدعی است کشورهای بیشتری قصد انتقال سفارت خود از تل‌آویو به قدس را دارند.
مجمع عمومی سازمان ملل در نشست اضطراری امروز، درباره پیش‌نویس قطعنامه‌ای که خواستار لغو تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا درباره قدس است، رای‌گیری می‌کند
ترامپ روز چهارشنبه 15 آذرماه جاری، ضمن به رسمیت شناختن قدس به پایتختی اسرائیل، دستور انتقال سفارتخانه آمریکا از تل‌آویو به قدس اشغالی را امضا کرد.
طبق قطعنامه 478 شورای امنیت هیچ کشوری اجازه ندارد نمایندگی دیپلماتیک (سفارتخانه و کنسولگری) در شهر قدس تاسیس کرده یا تصمیمی درباره وضعیت آن بگیرد.

پارامترهای مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • MaskTruri
  • Charlespox
  • JordanWal
  • Rachelkax
  • Glezaimduawn
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group