معرفی راه نوا از خودش:

«باشگاه ترانه و موسیقی راه»، رسانه واحد موسیقی «دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» خواهد بود که در طی سال‌های اخیر برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری شناخته شده‌ای ارائه نموده است. از انتشار کتاب و نشریه تا جشنواره‌های هنری از جمله «جشنواره مردمی فیلم عمار» و «جشنواره شعر و موسیقی طبس». مبنا و مانیفستی که به این فعالیت‌ها جهت می‌دهد همان پیام جاودانه امام امت به هنرمندان است. ما خود را برخاسته و برانگیخته از این پیام می‌دانیم.

سرودهای مردمی انقلاب اسلامی از دیروز تا امروز جوشیده از دل مردم بوده‌اند و بر دل همین مردم می‌نشسته و امید می‌آفریده‌اند. اینجا می‌خواهیم از هنرمندان‌مان که سرودخوان مردم‌شان هستند بگوییم. آثاری را بر سر دست بگیریم و به شما تقدیم کنیم که فریادهای عقیده و ایمان هستند در دل لحظه‌های روزانه انقلاب‌مان.
سوژه‌های متنوع اجتماعی، فرهنگی و سیاسی داریم که می‌خواهیم آنها را بسازیم. سبک زندگی، خانواده، کار و تلاش اقتصادی، اسطوره‌ها و قهرمان‌های ناشناخته فرهنگ انقلاب، شهدای فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی، شهدای ترور و… افق این موضوعات هم اگرچه در آغاز ملی و بومی است اما برای مخاطب جهانی نیز در حال برنامه‌ریزی هستیم. در این مسیر و برای هر سوژه و موضوع از ایده‌پردازی تا تولید و اجرا و حتی پخش و توزیع دست همه علاقمندان و صاحب‌نظران که ما را راهنمایی می‌کنند، به گرمی می‌فشاریم.
بضاعت زیادی نداریم؛ جای کوچکی هستیم و در مقابل نهادهای چاق و پرادعا، تلاش می کنیم بدون ادعا و پربرکت باشیم؛ اگر خدا باورمان باشد و شما یاور ما، این راه پیمودنی است.
حالا دیگر بعد از چهار سال روئیدن از آتش فتنه 88، می‌توانیم بگوییم ما سازندگان همه آثاری هستیم که می‌خواسته‌اند موج نوی موسیقی انقلاب را رقم بزنند. در این سال‌ها از «جان بیدار» سروده‌ایم و از «عهد ایران» خوانده‌ایم. تا رسیده‌ایم به سرودهای ضداستکباری جشنواره طبس و «مرگ بر آمریکا» و «گزینه‌های روی میز». اینها معرف ما هستند و ما در اینجا معرف اینها.
انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • bexchangepira
  • NaromaSut
  • KennethRib
  • cmirtouristaproo
  • bmirtouristapro
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group