نرم افزار مبدل نصب نیست.

مستند «ایرانی های مرتد»

گزارش مشکل
Loading the player...
مستند «ایرانی های مرتد» با موضوع جنایات داعش و اعترافات یکی از سران این گروه تروریستی. به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مستند «ایرانی های مرتد» با موضوع مصاحبه با یکی از سران گروه داعش ساخته شده است. در این فیلم با یکی از سران داعش که در اجرای حکم اعدام ۱۷۰۰ سرباز عراقی دست داشته مصاحبه می شود. عنوان «ایرانی های مرتد» طبق گفته کارگردان فیلم براساس تفکر و شناختی است که داعش از ایرانی ها دارد و این فیلم هم قرار است به نوعی این تفکر را به مخاطب داخلی بشناساند. آنچه که داعشی ها درباره ایران می‌گویند در مصاحبه با یکی از قاتلین داعشی جنایت اسپایکر و همچنین تصاویری از لحظات درگیری مقاومت عراق و داعش برای آزادسازی منطقه نباعی عراق در مستند «ایرانی‌های مرتد» نمایش داده شده است. این مستند کاری است از حمید عبدالله زاده به عنوان کارگردان و با تهیه ‌کنندگی عرفان طالبی است. مستند,ایرانی های مرتد,ایرانیهای مرتد,داعش,تکفیری,مدافعان حرم,شبکه افق,اسپایکر,جنایت تروریستی,عراق
10269

نمایش ویدئو در وب سایت شما

 

 

 

مستند «ایرانی های مرتد» با موضوع جنایات داعش و اعترافات یکی از سران این گروه تروریستی.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مستند «ایرانی های مرتد» با موضوع مصاحبه با یکی از سران گروه داعش ساخته شده است.

 

در این فیلم با یکی از سران داعش که در اجرای حکم اعدام ۱۷۰۰ سرباز عراقی دست داشته مصاحبه می شود. عنوان «ایرانی های مرتد» طبق گفته کارگردان فیلم براساس تفکر و شناختی است که داعش از ایرانی ها دارد و این فیلم هم قرار است به نوعی این تفکر را به مخاطب داخلی بشناساند.

 

آنچه که داعشی ها درباره ایران می‌گویند در مصاحبه با یکی از قاتلین داعشی جنایت اسپایکر و همچنین تصاویری از لحظات درگیری مقاومت عراق و داعش برای آزادسازی منطقه نباعی عراق در مستند «ایرانیهای مرتد» نمایش داده شده است. این مستند کاری است از حمید عبدالله زاده به عنوان کارگردان و با تهیه ‌کنندگی عرفان طالبی است.

 

 

 

پارامترهای مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • Marthatet
  • Rudolfmus
  • Billyhib
  • ColleenNer
  • KathrynFoono
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group